Усі консультації безкоштовні

Карта поляка

Карта Поляка — документ, який підтверджує приналежність до польського народу. Власникові Карти Поляка належать права, що випливають із Закону «Про Карту Поляка», ухваленого сеймом Республіки Польща 7 вересня 2007 року.

Карта Поляка видається особам, що документально та згідно чинних вимог довели своє польське походження та співвідносять себе з польською національністю. Карта Поляка надає своєму власнику багато переваг і прав, доступних громадянам Польщі (безкоштовна освіта, право на працевлаштування т. д.).

Отримання карти поляка (karta polaka) відкриває перед українцем безліч вигідних та корисних можливостей. Окрім вироблення багаторазової річної чи дворічної візи без сплати консульського внеску, ви матимете право на безкоштовну освіту, стипендії, офіційне працевлаштування, заняття підприємницькою діяльністю на умовах громадянина Польщі, медичну допомогу. Це також сприятиме оформленню карти сталого перебування чи навіть польського громадянства. 

Щоб отримати карту поляка, необхідно мати документальне підтвердження того, що хтось з ваших батьків, дідусів або бабусь був поляком. З попередніми поколіннями важче. Скажімо, якщо ваш прадідусь – поляк, а прабабуся – українка, то цього надто мало. Для карти поляка необхідно, щоб вони обоє були польської національності. Звичайно розпочати треба з Вашого генеалогічного дерева та у Вас мають бути документи, які підтверджують польську національність ваших предків.

Володіючи Картою Поляка, вам відкриють національну візу категорії D, на її основі одразу карту сталого побиту, а через рік проживання в Польщі на її підставі, ви зможете отримати польське громадянство.

Підстави отримання:

Громадянство однієї з країн колишнього СРСР
Знання польської мови на базовому рівні, визнання її за рідну, знання та культивування польських традицій. Записатись на курси польської мови
Хоча б один з батьків, дідусь/бабуся або двое прабабусь/прадідусів були польської національності або були громадянами РП або має документальне підтвердження, активної діяльності на користь польської нацменшини протягом останніх 3-х років, видане уповноваженою організацією.
Складення декларації про приналежність до польського народу в присутності консула РП

Ми активно співпрацюємо з Домом Полонії на Поділлі

Являємось генеральним партнером для них.

Дім Полоніі на Поділлі - це організація яка здійсненює діяльність, та спрямована на всебічний розвиток та популяризацію польської культури та народних традицій. Організація активано сприяє вивченню польської мови, розвитком культури та вивченням історії. Основою метою спілки є популяризація спільної історії українського та польського народу, зміцнення дружби між поляками, українцями та представниками інших націй, громадський та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Надамо інформацію стосовно навчальних закладів у Польщі.

https://vk.com/public135604584

Звертайтесь до нас за адресою м. Хмельницький вул. Подільська 102

тел +38(067)-990-51-53