Усі консультації безкоштовні

Мінімальна погодинна оплата тепер складатиме дванадцять злотих, сейм прийняв закон

12.05.2017

Польський сейм прийняв закон, в якому зазначено про те, що мінімальна погодинна оплата складе дванадцять злотих для тих, хто працює на підставі договору umowa zlecenie і зайнятих індивідуальною трудовою діяльністю.

Цей закон підтримало 387 депутатів, виступили проти 47 депутатів, а 14 народних обранців утрималися від голосування.

 

 

Відповідно до законопроекту мінімальна погодинна ставка в країні тепер складе дванадцять злотих, це трохи менше трьох євро, без вирахування податків і повинна буде індексуватися відповідно до збільшення мінімальної заробітної плати.

За даними уряду метою зміни в законі є запобігання зловживань в сфері цивільно-правових договорів, а також надання захисту людям які отримують дуже низьку заробітну плату.

Також законопроект передбачає усунення положення про диференціацію мінімальної заробітної плати, яка буде залежати від стажу. На сьогоднішній день співробітника в перший рік своєї роботи повинен буде отримувати не менше 80% від мінімальної заробітної плати. А після того як новий закон вступить в силу, всі робочі незалежно від стажу матимуть можливість отримувати мінімальну заробітну плату в повному обсязі. Все це зроблено, щоб усунути дискримінацію молодих фахівців на ринку праці.

Згідно з новим законом, мінімальна заробітна плата не буде включати в себе понаднормові виплати. Також проектом планується змінити закон державної інспекції праці, яка за новими правилами буде давати гарантію на виплату мінімальної погодинної плати.

Ми активно співпрацюємо з Домом Полонії на Поділлі

Являємось генеральним партнером для них.

Дім Полоніі на Поділлі - це організація яка здійсненює діяльність, та спрямована на всебічний розвиток та популяризацію польської культури та народних традицій. Організація активано сприяє вивченню польської мови, розвитком культури та вивченням історії. Основою метою спілки є популяризація спільної історії українського та польського народу, зміцнення дружби між поляками, українцями та представниками інших націй, громадський та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Надамо інформацію стосовно навчальних закладів у Польщі.

https://vk.com/public135604584

Звертайтесь до нас за адресою м. Хмельницький вул. Подільська 102

тел +38(067)-990-51-53